Światowy blog

Edek 10.02.2021

Furbo - pies ze schroniska

Polecane: www.snabbtmuskler.eu

Furbo to pies ze schroniska na podstawie rekomendacji opiekuna hodowli. Rodowód tego psa obejmuje długą i krępą budowę z szerokim ogonem, a sierść jest przeważnie długa i krucha. Znacznie łatwiej jest zidentyfikować tego psa ze zdjęć niż z przywieszką. Uszy psa nie są włochate.

Sierść jest bardzo silnie umięśniona - widać to na początku futra i później. Futro nie rośnie w miejscach o dużej wilgotności lub wilgotnych. Nogi psa są mocne. Wszystko to ułatwia mu kopanie pod ziemią i chowanie się pod ciężkimi przedmiotami. Futro jest bardzo miękkie i puszyste.

Furbo - niski pies ze schroniska

Furbo przyjechał do swojego hodowcy z ringu, gdzie pies był chętnie pielęgnowany przez właściciela i wykastrowany. Jego pojawienie się wywołało natychmiastową reakcję hodowcy psów futerkowych. Produkty futrzane w postaci krótkiego psiego futra są bardzo miękkie i puszyste.

Furbo - hodowca z wystawy

Hodowca tego psa z wystawy trzymał psa w domu szczeniąt i kastratów. Po opiece nad szczeniętami hodowca przeniósł psa do schroniska i oddał do schroniska dla zwierząt. Szczeniak przybył do schroniska w styczniu 2014 r. Następnie został wykastrowany przez właściciela i wykastrowany. Hodowca był właścicielem psa do września 2014 roku.

Polecane: wiadomości rss

Tagi: futra, właściciela, tego, pies, puszystefutro, schroniska dla psów, schroniska dla psów warszawa, schroniska dla zwierząt łódzkie, schroniska wielkopolska, schroniska dla psów małopolska, schroniska dla zwierząt łódź, schroniska w wielkopolsce, schroniska z usługami opiekuńczymi,