Światowy blog

Edek 31.01.2021

Poznańskie Stare Zoo

Polecane: Instalacje Fotowoltaiczne Poznań

Poznaniaków zachwyca bliskość Starego Zoo, które znajduje się zaledwie kilka kilometrów od ich domów i firm. W starym budynku znajduje się wspaniały ogród, urokliwe kawiarnie, ciekawe rzeźby i kolorowe żywopłoty, które z pewnością oczarują każdego gościa. Warto też pospacerować urokliwymi uliczkami Poznania i odkrywać nowe, nieznane miejsca. Z pewnością znajdziemy czas na zwiedzenie Starego Zoo. Tylko jego położenie i bliskość poznańskiego Ogrodu Zoologicznego - które znajduje się na samym skraju lasu sprawia, że ​​wydaje się, że to niewielka odległość.

Najstarsza zagroda Starego ZOO nosi nazwę "Poznańskie Zoo". Jego natura nie jest jeszcze w pełni odkryta, ale należy do grupy bardzo starych, dobrze zachowanych zagród. Od tego pochodzi nazwa ogrodu i wybiegu. Jest to mała, ale bardzo okazała rzeźba żyrafy. Wygląda świetnie w całej okazałości i pokazuje naturalne cechy zwierzęcia.

"Poznań" po angielsku oznacza "Poznań", dlatego poznańskie zoo nosi imię samego miasta. Dzięki dobrze zachowanemu zagrodzie ze śladami naturalnego stanu zoo jest miejscem, do którego warto wracać.

Tagi: ogrodupoznańskie centrum świadczeń, poznańskie koziołki, poznańskie autobusy, poznańskie inwestycje miejskie, poznańskie koziołki legenda, poznańskie słowiki afera, poznańskie słowiki,